Darmowe gry logiczne » Gra w kulki Bru Online

Bru to bardzo fajna gra logiczna z kategorii gry w kulki. Zasady gry są podobne do gry Zuma. Jednakże zamiast strzelać kulkami, klikając wskazujemy kulkę, która ma przeskoczyć do drugiego rzędu. W tej darmowej grze online musimy doprowadzić do sytuacji, w której 3 kulki jednego kolaru sąsiadują ze sobą - wówczas te znikają. W dolnej częsci gry wyświetla się aktualny postęp w postaci liczby kulek, które udało nam się wyzerować.


Gra w kulki Bru

TAGI:#kulki, #gry kulki, #gra w kulki, #bru, #zuma

Kolejne poziomy gry wprowadzają większą liczbę kolorów kulek, nowe fantazyjne plansze oraz wyższe limity konieczne do osiągnięcia aby ukończyć level. Przy wielu kolorach zdanie się na przypadek niewiele nam pomoże w tej grze logicznej, potrzebna jest już prawdziwa przemyślana strategia. Gra logiczna Bru online zapamiętuje poziomy, które udało nam się ukończyć, tak więc w dowolnej chwili możemy kontynuować grę zaczynając od etapu, na którym wcześniej przerwaliśmy. Nie istnieją tu limity czasowe ani życia więc możemy grać w kulki dosłownie w nieskończoność.


Zobacz inne darmowe gry logiczne online


Gra W Statki OnlineGra Tetris OnlineGra Zuma OnlineGra Saper OnlineGra Pasjans Online

Oceń Gra w kulki Bru Online:

2.0/5 (395 głosów)

Waszym zdaniem

Pochwal się swoim wynikiem, podziel się podpowiedzią lub po prostu napisz co sądzisz o tej darmowej grze logicznej online.


 1. 1


  szybko się nudzi

  Zgłoś jako nieodpowiedni
 2. 2


  szybko się nudzi.

  Zgłoś jako nieodpowiedni
 3. 3


  to jakieś gupie

  Zgłoś jako nieodpowiedni

CAPTCHA