Darmowe gry logiczne » Gra Zuma Online

Zuma to chyba najpopularniejsza gra w kulki. Jest to zarówno gra logiczna jak i zręcznościowa. Celuj w poruszające się kolorowe kulki tak aby uzyskać przynajmniej 3 sąsiadujące kulki o tym samym kolorze. Nie pozwól kulkom na dotarcie do końcowego otworu bo oznacza to koniec gry. Prezentowana przez nas wersja darmowej gry w kulki jest bez wątpienia jedną z najbardziej udanych gier Zuma online. Zarówno grafika jak i sama grywalność, czyli przyjemność z gry, są mocno powyżej przeciętnej w porównaniu do innych wersji.


Gra Zuma Deluxe Online

TAGI: #zuma, #kulki, #zuma online, #zuma deluxe, #gra zuma, #gra kulki, #gra w kulki

Celuj do kulkowego węża przy użyciu myszki, klikając wybiearsz miejsce docelowe, a spacją zmieniaj aktualnie wybraną kolorową kulkę. W dowolnym momencie możesz zapauzować grę poprzez kliknięcie w menu. Zwracaj baczną uwagę na bonusy pojawiającę się w trakcie gry - nierzadko tylko dzięki nim ukończenie kolejnego poziomu tej gry logicznej jest w ogóle możliwe. Ostrzegamy gra Zuma online jest bardzo wciągająca i nie odpowiadamy za wszystkie godziny, które poświęcisz na jej przejście.


Zobacz inne darmowe gry logiczne online


Gra Pasjans OnlineGra Warcaby OnlineGra Sudoku OnlineGra Saper OnlineGra w kulki Bru Online

Oceń Gra Zuma Online:

2.1/5 (480 głosów)

Waszym zdaniem

Pochwal się swoim wynikiem, podziel się podpowiedzią lub po prostu napisz co sądzisz o tej darmowej grze logicznej online.


 1. 1


  WOW!!!

  Jak ja mogłam tego wcześniej nie znać. Uwielbiam gry w kulki w każdej postaci, ale ta Zuma online bije wszystkie inne na głowę. Wbija się przebojem na moją osobistą listę top 5 gier online.

  Po paru godzinach grania w tą darmową wersję gry zuma online, poważnie zastanawiam się nawet nad zakupem Zuma Deluxe na PC.

  Zgłoś jako nieodpowiedni
 2. 2


  dlaczego mi się zawiesiła? przeszłam obie drogi i co dalej?

  Zgłoś jako nieodpowiedni
 3. 3


  Zdecydowanie jedna z moich ulubionych gier :)

  Zgłoś jako nieodpowiedni

CAPTCHA