Darmowe gry logiczne » Gra Saper Online

Gra Saper to gra logiczna dobrze znana użytkownikom sytemu Windows. Teraz możesz zagrać w darmową wersję online. Celem tej gry logicznej jest oczyszczenie całej planszy z rozmieszczonych na niej losowo min w jak najkrótszym czasie bez zdetonowania ani jednej. Po każdym bezpiecznym trafieniu zostaną wyświetlone dodatkowe wskazówki - cyfry wykazujące z iloma minami sąsiaduje bezpośrednio dane pole. Aby ukończyć grę oznaczaj flagami (klikając z wciśniętym klawiszem CTRL miejsca, w których według Ciebie znajdują się miny). W momencie kiedy oczyścisz wszystkie puste pola wygrywasz. Pamiętaj jednak, że praca sapera jest niezwykle niebezpieczna - nawet najmniejszy błąd oznacza przegraną.


Gra Saper

TAGI:#saper, #gra saper, #odminowywanie, #saper online

Darmowa gra logiczna Saper online w zamieszczonej tutaj wersji ma bardzo przyjemną oprawę graficzną - każdy kolejny poziom rozgrywany jest w nowej, ciekawej scenerii, dzięki czemu gra nie staje się nudna i monotonna. Każdy kolejny etap gry logicznej wprowadza również większą ilość min, a co za tym idzie gra staje się coraz trudniejsza. Zwróć również uwagę, że gra logiczna online posiada szereg bonusów do wykorzystania w dowolnym momencie gry, aby z nich skorzystać naciśnij spację. Życzymy przyjemnej gry i bezpiecznego odminowywania - pamiętaj drogi Saperze bezpieczeństwo zgromadzonych mieszkańców oraz gapiów zależy wyłącznie od Ciebie.


Zobacz inne darmowe gry logiczne online


Gra Pryskające Bańki OnlineGra Pasjans Pająk OnlineGra Zuma OnlineGra Warcaby OnlineGra Sudoku Online

Oceń Gra Saper Online:

2.2/5 (338 głosów)

Waszym zdaniem

Pochwal się swoim wynikiem, podziel się podpowiedzią lub po prostu napisz co sądzisz o tej darmowej grze logicznej online.


  1. 1


    Uwielbiam sapera, a ten jest naprawde udany

    Zgłoś jako nieodpowiedni

CAPTCHA