Darmowe gry logiczne » Gra Pasjans Pająk Online

Gra Pasjans Pająk to nieco odmienna wersja znanej wszystkim karcianej gry logicznej Pasjans. W tej odmianie gry online pasjans do wyboru mamy 3 poziomy trudności gry: łatwy - One Suit (jeden kolor), średni - Two Suits (dwa kolory) oraz trudny - Four Suits (cztery kolory). Karty znikają w momencie kiedy uda nam się skompletować całą serię kart jednego koloru w porządku malejącym (Zaczynając od króla, a na asie kończąc). Warto zaznaczyć, że na wyższych poziomach trudności możemy układać karty niezależnie od koloru, ale przenosić możemy wyłącznie karty jednego koloru. Ta darmowa gra logiczna z pewnością będzie stanowić miłą odmianę dla zapaleńców tradycyjnej gry Pasjans. Mimo iż zasady są bardzo zbliżone to jednak rozgrywka przebiega diametralnie inaczej. Pamiętaj w tej grze logicznej karty jednakowego typu tworzą serię.


Gra Pasjans Pająk

TAGI:#pasjans, #gra pasjans, #gry karciane, #pasjanse, #pasjans pająk, #spider solitaire

Gra logiczna Pasjans Pająk posiada przeróżne odmiany. Zamieszczona na niniejszej stronie wersja jest najbardziej typową odmianą gry online opartą o 104 karty. Inicjalny układ składa się z 54 kart podzielonych na 10 kolumn oraz 50 zakrytych kart przeznaczonych do dobierania na dalszym etapie gry. W każdej kolumnie jedynie ostania karta jest odsłonięta, reszta pozostaje zakryta. W momencie kiedy gracz nie ma już żadnego ruchu (i żadna kolumna nie jest pusta), może dobrać karty z puli zakrytych kart. Na miejsce pustej kolumny możemy przenieść dowolną kartę bądź też serię poprawnie ułożonych kart. Każda kolumna zostanie uzupełniona o dodatkową odkrytą kartę, najczęściej psując nam starannie wypracowany wcześniej układ, dlatego naprawdę trzeba pogimnastykować nasze szare komórki aby ułożyć tego Pasjansa (szczególnie na najwyższym poziomie trudności). Koniecznie podziel się swoją strategią oraz najlepszym wynikiem w komentarzach do tej darmowej gry logicznej.


Zobacz inne darmowe gry logiczne online


Gra Pasjans OnlineGra Pryskające Bańki OnlineGra Trajectory onlineGra Sudoku OnlineGra Zuma Online

Oceń Gra Pasjans Pająk Online:

2.0/5 (447 głosów)

Waszym zdaniem

Pochwal się swoim wynikiem, podziel się podpowiedzią lub po prostu napisz co sądzisz o tej darmowej grze logicznej online.


  1. 1


    Jak ja uwielbiam pasjanse :) A w wersji Pasjans Pająk to już wogóle nesamowicie fajnie się gra. Coś czuję, że po odkryciu tej gry szef nie będzie zbytnio zadowolony z mojej wydajności...

    Zgłoś jako nieodpowiedni

CAPTCHA