Darmowe gry logiczne » Gra Pryskające Bańki Online

Pryskające bańki to logiczno-zręcznościowa gra w kulki online. Celem gry jest pozbycie się wszystkich kolorowych kulek zanim te wypełnią całą planszę. Bańki eliminujemy umieszczając co najmniej 3 kulki o takim samym kolorze tak aby się stykały. Dzięki eliminacji dłuższych serii dostajemy bonusowe kulki do wykorzystania w kolejnych etapach gry logicznej. Dla graczy znających grę w kulki Zuma, powyższe zasady z pewnością wydają się znajome. Pamiętaj im więcej baniek wystrzelisz bez natychmiastowego rezultatu tym prędzej plansza gry Pękające Bańki będzie się wypełniać kulkami.


Gra Pryskające Bańki

TAGI:#pryskające bańki, #pryskajace banki, #kulki, #gry kulki, #gra w kulki, #zuma, #bursting bubbles, #pryskające kulki

Warto również zaznaczyć, że oddzielenie bańki od głównego skupiska również powoduje jej usunięcie z planszy. Wyeliminowanie ostatniej bańki danego koloru powoduje całkowite usunięcie tego koloru z rozgrywki na bieżącym poziomie. Sam zatem widzisz, drogi graczu, że darmowe gra logiczna online Pryskające Bańki pozwala na przyjęcie wielu różnorodnych strategii.

Bardzo przydaną opcją jest możliwość zapisania stanu gry logicznej oraz późniejsze jej przywrócenie w dowolnym momencie. Pamiętajcie tylko, że możliwy jest tylko jeden save, więc ostrożnie wybierajcie moment zapisania stanu gry.

Pękające Bańki online - dodatkowe utrudnienia:

Fioletowa Bańka z gwiazdką (*) - zachowuje się jak typowa kulka, chyba że jej wystrzelenie nie spowoduje połączenia 3 lub więcej identycznych kulek. Wówczas tworzy dodatkowe bańki naokoło siebie.
Tajemnicza Bańka (?) - kolor tej bańki nie jest znany dopóki jej nie wystrzelisz

Darmowe Pękające Bańki - dodatkowe bonusy:

W dowolnej chwili możesz wykorzystać dostępne bańki bonusowe, które wykorzystane w logiczny sposób mogą wyciągnąć Cię z naprawdę sporych tarapatów.

Strzałka w prawo (→) - eliminuje cały rząd kulek.
Strzałka w górę (↑) - eliminuje całą kolumnę kulek.
Bombowa bańka - eliminuje wszystkie kulki, które będą miały z nią kontakt.


Zobacz inne darmowe gry logiczne online


Gra Tetris OnlineGra W Szachy OnlineGra W Statki OnlineGra Warcaby OnlineGra Sudoku Online

Oceń Gra Pryskające Bańki Online:

2.1/5 (407 głosów)

Waszym zdaniem

Pochwal się swoim wynikiem, podziel się podpowiedzią lub po prostu napisz co sądzisz o tej darmowej grze logicznej online.


 1. 1


  Uwielbiam tego typu gry w kulki, czy tam pryskające bańki :)

  Mała podpowiedź dla tych, którzy być może tego nie odkryli: kulki odbijają się od ścianek bocznych - na wyższych poziomach z pewnością Wam się przyda.

  Pozdro i miłego grania :)

  Zgłoś jako nieodpowiedni
 2. 2


  Dobra gra polecam

  Zgłoś jako nieodpowiedni

CAPTCHA