Darmowe gry logiczne » Gra W Szachy Online

Szachy to planszowa gra logiczna uznawana przez wielu za królową gier logicznych. Nie do końca wiadomo jakie jest pochodzenie Szachów, ale większość współczesnych reguł gry sięga korzeniami aż do średniowiecza. Szachy do gra przeznaczona dla dwóch graczy. Wygrywa ten zawodnik, który stworzy ryzyko zbicia króla przeciwnika, którego nie sposób uniknąć - jest to tzw. danie mata. Darmowe szachy online w zamieszczonej tutaj wersji z pewnością przypadną do gustu każdemu, niezależnie od poziomu zaawansowania. Istnieje zarówno możliwość gry w szachy z komputerem na wybranym poziomie trudności jak i możliwość zmierzenia się z realnym przeciwnikiem w trybie szachy multiplayer (rejestracja trwa dosłownie parę sekund i nie wymaga nawet podania adresu email).


Gra W Szachy

TAGI:#szachy, #szachy online, #szachy z komputerem, #szachy multiplayer, #chess, #szachy dla początkujących, #szachy nauka, #szachy dla zaawansowanych

Zasady gry w szachy są na tyle rozległe, że nie będziemy ich tutaj przytaczać - nowicjuszy zainteresowanych podstawami zapraszamy do lektury zasad gry w szachy.

Darmowe szachy online pozwalają na zapisywanie i przywracanie stanu gry, dzięki czemu możemy wracać do tej gry logicznej dokładnie w miejscu, w którym gra została wcześniej przerwana. W połączeniu z opcją cofania ruchów oraz odtwarzaniem całego przebiegu gry mamy świetne narzędzie do nauki gry w szachy oraz analizy ruchów zarówno swoich jak i przeciwnika. Jeżeli wydaje Ci się, że jesteś szachowym mistrzem niczym Kasparov koniecznie zagraj w wersję multiplayer i zmierz się z najlepszymi.


Zobacz inne darmowe gry logiczne online


Gra Trajectory onlineGra Warcaby OnlineGra Mahjong 3D onlineGra Tetris OnlineGra Pasjans Online

Oceń Gra W Szachy Online:

2.0/5 (369 głosów)

Waszym zdaniem

Pochwal się swoim wynikiem, podziel się podpowiedzią lub po prostu napisz co sądzisz o tej darmowej grze logicznej online.


  1. 1


    Wygrałem !!

    Zgłoś jako nieodpowiedni

CAPTCHA