Darmowe gry logiczne » Gra Warcaby Online

Warcaby to logiczna gra planszowa, którą z pewnością zna każdy - zarówno ci starsi jak i młodsi. Darmowe warcaby online zamieszczone na niniejszej stronie z pewnością sprawią Ci wielką frajdę z gry tym bardziej, że oprócz standardowej rozgrywki gra logiczna umożliwia również grę w dwóch dodatkowych trybach - oddaj wszystko oraz gra w warcaby na czas. Dzięki płynnej regulacji poziomu trudności gracze na każdym poziomie dobiorą sobie odpowiedniego przeciwnika.


Gra Warcaby Online

TAGI: #warcaby, #warcaby online, #gra warcaby, #gry planszowe

Darmowe warcaby online - tryby gry:

Warcaby tryb standardowy (STANDARD): Pionki poruszają się wyłącznie do przodu o jedną pozycję, dama porusza się w dowolnym kierunku. Bicie jest obowiązkowe. Celem gry jest zbicie wszystkich pionków przeciwnika z planszy.

Warcaby tryb oddaj wszystko (GIVEAWAY): Zasady ruchów oraz bicia te same co w trybie standardowym, ale celem gry jest zmuszenie przeciwnika do zbicia wszystkich Twoich pionków. Może się to wydawać banalne, ale w rzeczywistości jest to znacznie trudniejsze.

Warcaby tryb gra na czas (EXTREME): Gra zmienia się z gry logicznej w grę logiczno-zręcznościową. Kolejność ruchów przestaje obowiązywać graczy - kto pierwszy ten lepszy. Oprócz dobrej strategii liczy się również szybkość reakcji oraz podejmowania decyzji. Z każdym kolejnym zwycięstwem przechodzimy na kolejny poziom, a przeciwnik przemieszcza pionki po planszy coraz szybciej i szybciej.


Zobacz inne darmowe gry logiczne online


Gra w kulki Bru OnlineGra Koło Fortuny OnlineGra Sudoku OnlineGra Pryskające Bańki OnlineGra Saper Online

Oceń Gra Warcaby Online:

2.2/5 (388 głosów)

Waszym zdaniem

Pochwal się swoim wynikiem, podziel się podpowiedzią lub po prostu napisz co sądzisz o tej darmowej grze logicznej online.CAPTCHA