Darmowe gry logiczne » Gra Koło Fortuny Online

Gra Koło Fortunny to gra logiczna łącząca elementy krzyżówki oraz gry hazardowej bazująca na niezwykle popularnym w latach 90tych teleturnieju. "Koło Fortuny" przez całe lata gromadziło przed telewizorami miliony widzów i wzbudzało niesamowite emocje. Każdy fan teleturnieju marzył by wziąć udział w grze i zgarnąć główną nagrodę. Niniejsza darmowa gra logiczna Koło Fortuny online pozwoli zaznać Ci chociaż odrobinę tych teleturniejowych emocji. Drogi graczy zapraszamy do sprawdzenia czy zgarnąłbyś nagrodę finałową czy wyszedł ze studio jako bankrut.


Gra Koło Fortuny

TAGI:#gra koło fortuny, #kolo fortuny online, #koło fortuny po polsku, #wheel of fortune, #krzyżówka, #krzyżówki

W każdej turze należy zakręcić tytułowym Kołem Fortuny. Za każdą odgadniętą spółgłoskę otrzymujesz wielokrotność ostatnio wylosowanej kwoty. Pienądze wchodzą w skład ostatecznej wygranej, ale mogą również być wykorzystywane w trakcie gry do kupowania samogłosek. Trzeba zatem mieć wielką nadzieję, że nie stracimy wszystkich zgromadzonych pieniędzy gdy podczas kręcenia Kołem Fortuny wskazówka zatrzyma się na polu BANKRUT. Z tury na turę krzyżówka zawiera coraz więcej odgadniętych liter i powinniśmy być coraz bliżej odgadnięcia hasła. Jako podpowiedź przez całą grę wyświetlana jest kategoria hasła.


Zobacz inne darmowe gry logiczne online


Gra W Szachy OnlineGra Kółko i Krzyżyk OnlineGra Zuma OnlineGra Saper OnlineGra Pasjans Pająk Online

Oceń Gra Koło Fortuny Online:

2.4/5 (500 głosów)

Waszym zdaniem

Pochwal się swoim wynikiem, podziel się podpowiedzią lub po prostu napisz co sądzisz o tej darmowej grze logicznej online.


  1. 1


    Brak sprecyzowanej kategorii hasła. Gra jest przyjemna.

    Zgłoś jako nieodpowiedni
  2. 2


    HURRRAAAAA

    Zgłoś jako nieodpowiedni

CAPTCHA