Darmowe gry logiczne » Gra Kółko i Krzyżyk Online

Gra Kółko i Krzyżyk to prawdziwy klasyk wśród gier logicznych online. Gracze naprzemiennie wstawiają symbole kółka oraz krzyżyka, a ten któremu uda się jako pierwszemu uzyskać serię jednakowych 3 symboli wygrywa. Korzenie tej gry sięgają starożytnego Rzymu, a pierwsi gracze grali już w I wieku p.n.e. Niektóre źródła podają nawet, że to już starożytni Egipcjanie oddawali się przyjemności gry w kółko i krzyżyk. Dzięki swojej niezwykłej prostocie ta gra logiczna jest wciąż niezwykle popularna w dzisiejszych czasach, szczególnie przez uczniów i studentów, którzy chętnie zabijają czas podczas nudnych zajęć. Jest to jedna z pierwszych darmowych gier logicznych jakie pojawiły się na komputerach osobistych, nie powinno więc dziwić, że istnieje również wiele wersji gry Kółko i Krzyżyk online.


Gra Kółko i Krzyżyk

TAGI:#gra kółko i krzyżyk, #kolko i krzyzyk online, #gra logiczna, #tic-tac-toe, #tic tac toe

Zamieszczona gra logiczna Kółko i Krzyżyk posiada szereg ciekawych urozmaiceń i wariantów. Gra umożliwia rozgrywkę zarówno z komputerem jak i innym graczem. Jeżeli gra online w tradycyjnej formie wydaje Ci się zbyt łatwa czy nieciekawa z pewnością zaciekawi Cię możliwość ustawienia tzw. "wacky moves", czyli losowo wprowadzanych zmian. Możesz być nawet absolutnym mistrzem gry logicznej Kółko i Krzyżyk, ale losowe zmiany wprowadzane przez komputer i tak zapewne pokrzyżują Ci szyki. Kolejnym urozmaiceniem jest możliwość wyboru trybu tradycyjnego, w którym gracze dążą do osiągnięcia 3 symboli w rzędzie ("Regular play, 3 in a row") oraz trybu gdzie gracze powinni dążyć do sytuacji zupełnie odwrotnej - braku 3 symboli w jednym rzędzie ("Try NOT to get 3 in a row"). Twórcy tej darmowej gry logicznej nie zapomnieli o niczym, jest więc oczywiście możliwość wyboru, który gracz zaczyna rozgrywkę.


Zobacz inne darmowe gry logiczne online


Gra Tetris OnlineGra Trajectory onlineGra Saper OnlineGra Warcaby OnlineGra W Szachy Online

Oceń Gra Kółko i Krzyżyk Online:

2.2/5 (336 głosów)

Waszym zdaniem

Pochwal się swoim wynikiem, podziel się podpowiedzią lub po prostu napisz co sądzisz o tej darmowej grze logicznej online.


 1. 1


  Strasznie bekowa ta opcja wicked moves. Dzięki temu gra w kółko i krzyżyk rzeczywiście staje się kompletnie nieprzewidywalne. Od lat mam swój niezawodny ciąg zagrań dzięki czemu zawsze i z każdym wygrywałem do tej pory w kółko i krzyżyk, ale teraz bywam bezradny :D

  Zgłoś jako nieodpowiedni
 2. 2


  ja wygralam 30 razy

  Zgłoś jako nieodpowiedni
 3. 3


  Ale fajne. Niby zwykła gra w kółko i krzyżyk a tyle radości.

  Zgłoś jako nieodpowiedni
 4. 4


  Uwielbiam kolko i krzyzyk, ile ja godzin w to gralem na lekcjach z kumplem :D

  Zgłoś jako nieodpowiedni

CAPTCHA