Darmowe gry logiczne » Gra Trajectory online

Trajectory to darmowa gra logiczna mocno przypominająca kultową grę Angry Birds, ale o znacznie wyższym poziomie trudności. Celem gry Trajectory jest trafienie kulką w zielony "portal", który przeniesie nas na kolejny poziom. Gracz ma możliwość dokładnego sterowania zarówno siłą jak i kierunkiem wyrzucanych kulek. Z poziomu na poziom, pojawiają się kolejne utrudnienia i przeszkody, a gra logiczna staje się coraz trudniejsza. W przeciwieństwie do Angry Birds w tej grze logicznej online liczba "pocisków" jest nieograniczona, ale im mniej kulek wykorzystasz na danym poziomie tym lepszy będzie Twój wynik.


Gra Trajectory

TAGI:#trajectory, #trajektoria, #angry birds, #fizyka

Chyba tylko prawdziwy maniak, dla którego tego typu gry logiczne online nie stanowią już większego wyzwania, będzie w stanie przejść Trajectory na raz. Dla całej reszty szarych graczy bardzo przydatna będzie opcja wyboru poziomu startowego w menu. Początkowe etapy gry są jedynie rozgrzewką, więc jeśli wydaje Ci się, że gra jest banalnie prosta, przejdź kolejny poziom lub dwa i z pewnością przekonasz się, że byłeś w błędzie. Mimo wielu wysiłków, prędzej czy później zawsze jakieś obowiązki odrywały nas od tej darmowej gry logicznej i nie udało nam się niestety przejść jej na raz. Jeśli ty drogi graczu okażesz się właśnie takim maniakiem, koniecznie pochwal się tym w komentarzach. Gra logiczna Trajectory posiada bardzo fajną opcję, z którą nie spotkaliśmy jeszcze w żadnej wersji gry Angry Birds. Otóż po bezskutecznym wykorzystaniu 10 kulek na danym poziomie, możemy skorzystać z opcji podpowiedzi (Hint). Trajectory online zaznaczy Ci krzyżykiem miejsce, w które należy wycelować kulkę - Twoim zadaniem będzie już tylko dobór odpowiedniej siły.


Zobacz inne darmowe gry logiczne online


Gra Pryskające Bańki OnlineGra Kółko i Krzyżyk OnlineGra Mahjong 3D onlineGra Saper OnlineGra Pasjans Online

Oceń Gra Trajectory online:

2.1/5 (320 głosów)

Waszym zdaniem

Pochwal się swoim wynikiem, podziel się podpowiedzią lub po prostu napisz co sądzisz o tej darmowej grze logicznej online.


 1. 1


  taka sobie

  Zgłoś jako nieodpowiedni
 2. 2


  piszesz taka sobie a jej przejsc nie mozesz a level 49 masakra

  Zgłoś jako nieodpowiedni
 3. 3


  Doszłam do 7-go lv. Ta gra jest jak wiele innych gier logicznych, a czy kol wiek różni się lv-ami. Te lv-ele sa trud

  Zgłoś jako nieodpowiedni
 4. 4


  Zatrzymałem się na 44 i dalej nie umiem

  Zgłoś jako nieodpowiedni
 5. 5


  ale łatwa gra !

  Zgłoś jako nieodpowiedni

CAPTCHA