Darmowe gry logiczne » Gra Mahjong 3D online

Mahjong 3D to gra logiczna oparta o klasyczną starożytną chińską grę. Celem jest usunięcie wszystkich sparowanych klocków z planszy. W każdym ruchu wyłącznie wolne i sparowane klocki mogą być zdejmowane. Dany klocek jest uznawany za wolny tylko wówczas, gdy jest na wierzchu oraz sąsiaduje (z prawej bądź lewej) tylko z jedym innym klockiem (jest z brzegu). Podobnie jak w pasjansie, nie każde ułożenie może zostać "ukończone" - może zdarzyć się tak, że zabraknie nam ruchu i będziemy musieli zacząć od nowa. Brzmi prosto? Przekonaj się sam, że ta darmowa gra może okazać się znacznie trudniejsza niż mogłoby się wydawać.


Gra Majhong 3D Online

TAGI: #gra logiczna, #mahjong, #mahjong 3D, #mahjong online

Warto zauważyć, że w tej wersji, gra logiczna Mahjong umożliwia wybór typu klocków (opcja menu: tile set). Nowicjuszom polecamy wybór numerycznych klocków w celu łatwiejszego zrozumienia zasad gry. W każdej rozgrywce możemy skorzystać z 5 podpowiedzi (Hints) - przyda się nam kiedy gra utknie w martwym punkcie. Gra logiczna Mahjong przewiduje różnorodne układy klocków, możemy wybrać najpadziej nam odpowiadający w menu gry (opcja: Layout). Dla graczy, uważających się za prawdziwych wymiataczy w Mahjong 3D jest również edytor plansz.

Za pasujące klocki w Mahjong 3D uważamy:


Zobacz inne darmowe gry logiczne online


Gra Koło Fortuny OnlineGra W Szachy OnlineGra Warcaby OnlineGra Trajectory onlineGra w kulki Bru Online

Oceń Gra Mahjong 3D online:

2.0/5 (464 głosów)

Waszym zdaniem

Pochwal się swoim wynikiem, podziel się podpowiedzią lub po prostu napisz co sądzisz o tej darmowej grze logicznej online.


 1. 1


  Świetna gra. Zdecydowanie najlepsza wersja gry Mahjong online w jaką miałam przyjemność grać do tej pory. Chociaż do łatwych z pewnością nie należy (udało mi się wyzerować planszę dopiero za 4 czy 5 razem).

  Radzę, odkładać pewne i łatwe pary na później bo często się zdarza tak, że klocek z takiego pewniaka jest później niezbędny żeby odblokować sytuację w zupełnie innym miejscu.

  Na marginesie fajnie, że czasy idą do przodu. Pamiętam jak, jako nastolatka grałam w drewniane Mahjong z pudełka. A teraz proszę gra logiczna Mahjong online i to jeszcze w wersji "czy D" :)

  Zgłoś jako nieodpowiedni
 2. 2


  Ja protestuję!!

  Zgłoś jako nieodpowiedni

CAPTCHA