Darmowe gry logiczne » Gra Sudoku Online

Sudoku to prawdziwa klasyka jeśli chodzi o gry logiczne. Prezentowana poniżej darmowa gra online jest nie tylko przyjemna dla oka, ale również pozwala na ustawienie poziomu trudności. Pozwoli więc poznać zasady sudoku zupełnemu nowicjuszowi ale da również niezły wycisk dla prawdziwych wyjadaczy sudoku. Dla ułatwienia ta wersja Sudoku online podkreśla na czerwono popełnione błędy. Jeśli w trakcie gry utkniesz zupełnie możesz w ostateczności skorzystać z opcji automatycznego rozwiązania danego układu.


Gra Sudoku Online

TAGI: #sudoku, #sudoku online, #gra sudoku, #sudoku łatwe, #sudoku średnio trudne, #sudoku trudne, #sudoku zasady

Zasady gry sudoku: Celem tej niezwykle popularnej i lubianej gry logicznej jest takie uzupełnienie planszy aby w każdym wierszu, każdej kolumnie oraz każdym wydzielonym kwadracie 3x3 znalazły się cyfry od 1 do 9. Jednakże żeby nie było za łatwo dana cyfra nie może powtarzać się ani w danym wierszu, ani w danej kolumnie ani w wydzielonym kwadracie 3x3. Brzmi skomplikowanie? Zachęcamy do zagrania i odkrycia jak bardzo gra Sudoku online potrafi wciągnąć.


Zobacz inne darmowe gry logiczne online


Gra w kulki Bru OnlineGra Koło Fortuny OnlineGra Mahjong 3D onlineGra Kółko i Krzyżyk OnlineGra Warcaby Online

Oceń Gra Sudoku Online:

2.2/5 (383 głosów)

Waszym zdaniem

Pochwal się swoim wynikiem, podziel się podpowiedzią lub po prostu napisz co sądzisz o tej darmowej grze logicznej online.CAPTCHA