Darmowe gry logiczne » Gra W Statki Online

Gra w statki to połączenie gry logicznej z grą strategiczną. Celem tej gry online jest zatopienie wszystkich statków przeciwnika, zanim ten zdoła zatopić nasze. Dobrze przemyślane ułożenie naszych jednostek na wstępie gry jest niezwykle istotne. Każdy ma swoją strategię rozmieszczenia statków w grze - opracuj swoją własną i zobacz jak się sprawdzi. Równie ważne jest wyczucie przeciwnika i dobra strategia w trakcie gry. Zamieszczona tutaj wersja gry w statki online ma bardzo przyjemną szatę graficzną i oprawę muzyczną co dodatkowo zwiększa przyjemność z gry.


Gra W Statki

TAGI:#statki, #gra w statki, #battleship, #battle ship, #gra statki, #statki online, #gra w statki online

Przebieg gry jest dodatkowo urozmaicony o elementy gry strategicznej. Dzięki wygranej potyczce nie tylko odblokowujemy kolejny etap gry ale również zarabiamy pieniądze, które możemy wydać na dodatkowe uzbrojenie (zazwyczaj specyficzne dla danego statku). Dzięki temu z poziomu na poziom darmowa gra online staje się coraz ciekawsza i bardziej wciągająca. Gra logiczna zapamiętuje postęp więc możemy wrócic do kolejnych etapów w dowolnym momencie. Wybór dodatkowego uzbrojenia jest na tyle bogaty, że gwarantuje dobrą zabawę podczas gry na długie godziny. Warto zaznaczyć, że ta wersja gry w statki online posiada również opcję dla leniwych graczy - "Autodeploy" - automatyczne losowe rozmieszczenie statków przez komputer (robi to nawet całkiem nieźle).


Zobacz inne darmowe gry logiczne online


Gra Warcaby OnlineGra Mahjong 3D onlineGra Pasjans OnlineGra Kółko i Krzyżyk OnlineGra Saper Online

Oceń Gra W Statki Online:

2.1/5 (374 głosów)

Waszym zdaniem

Pochwal się swoim wynikiem, podziel się podpowiedzią lub po prostu napisz co sądzisz o tej darmowej grze logicznej online.


  1. 1


    niewidziałam nigdy tak oszustowej gry udało mi sie zdobyc koło wysp po moim obliczeniu o koło 5 ty siecy plus za runde tak jakos z osiem i co potem gdy juz wciaskałam OK zeby potwierdzic kwote mzablokowano gre i zabraliscie mi wszystkie pieniadze bo skad byscie mieli tyle WSZYSCY KTORZY TO CHCA GRAC UWAZAJCIE NA TYCH DEBILI KTORZY GRAJA CZYLI JACYS HAKERZY I ONY BLOKUJA GRE I ZAPIERAJA PIENIADZIE KTÓRE SIE WYLOSUJE I CO TO MA BYC JA NIE MOGE WAM TAK ZROBIC A SZKODA BY,M WAM ZABRAŁA WSZYSTKO TAK JAK W Y MI POWIEDZIAŁAM WSZYSTKIM I CO ZESRSJCIE I TAK DO PRODUCENTW TEJ GRY JESTESCIE DEBILAMI KTÓRYMI PODBIERACIE PIENIADZE WSZYSTKIM KTO WYLOSUJE A JAK WY WYLKOSUJECIE TYLE TO NIKT WAM NIE ZABIERA WIEC SIE WYSRAJCIE PAPA ZEGRNAM CAŁY SWAIT JUZ WIE O TEJ GRZE

    Zgłoś jako nieodpowiedni

CAPTCHA